Společnost Gorau o managementu pohledávek

16. 10. 2014 – Reference
Zpět ke všem článkům

Obchodní informace od společnosti CRIF – Czech Credit Bureau doporučujeme našim klientům jako velmi vhodné prověření jejich zákazníků. Obecně lze říci, že obchodní informace je prevence proti zvolení nevhodného obchodního partnera.

Aplikace CRIBIS společnosti CRIF – Czech Credit Bureau nám umožňuje důkladné prověření firem v ČR i SR. Vytvoří jak ucelenou hospodářskou informaci, tak i výstup diagramu firemních vazeb, přehled majetkových souvislostí. I zde můžeme najít důležité informace. Co se mi nejvíce na diagramu vazeb líbí, je fakt, že je srozumitelný i laikovi a velmi profesionálně graficky ztvárněný.

V rámci makléřské sítě INSIA se Gorau specializuje na pojištění pohledávek. Díky osobním zkušenostem s „kuchyní“ pojištění pohledávek, je společnost Gorau na českém trhu skutečným odborníkem na tento produkt.

Kromě pojištění pohledávek nabízí Gorau oproti ostatním pojišťovacím makléřům přidanou hodnotu – nabídku poradenství v oblasti kompletního managementu pohledávek.

Rozumí se tím pomoc klientovi od vzniku potenciální pohledávky až po její zánik. V praxi se společnost zaměřuje na pomoc s prověřením nového obchodního partnera, zajištěním pohledávky, zvýšením úspěšnosti interního nebo externího vymáhání. Vše na profesionální úrovni zkušených specialistů z praxe.

Poradenství spočívá v nastavení kreditních rámců, financování, správy pohledávek a prevence v podobě pojištění pohledávek.

Od roku 2013 se Gorau s nástupem specialistky aktivně zabývá také firemním pojištěním majetku a odpovědnosti.

Více na www.gorau-pojisteni.cz