page.php
content-page.php

Centrální registr dlužníků

Zvlášť vedený registr dává přehled o špatné platební morálce a dosud nevyrovnaných finančních závazcích firem i jednotlivých osob. Registr vydává svá potvrzení z a poplatek. Zprostředkovává informace z registrů státní správy, bank a databází soukromých firem. Přestože potvrzení o bezdlužnosti toho registru nebývá uznáno bankovními institucemi, i tak vám pomůže nabýt jistotu o platební morálce nebo bezúhonnosti vašich budoucích partnerů nebo nových zaměstnanců.

Prověřte si své nové partnery

Nespoléhejte však n a jediný dokument. Vytváříme ucelené reporty z více zdrojů. Pracujeme s databázemi: Obchodní a Živnostenský rejstřík, Registr ekonomických subjektů, Insolvenční rejstřík. Kompaktní informace o zjišťovaném subjektu vám předložíme v jediném přehledném reportu.

Kdykoli se n a nás obraťte. Dokážeme pro vás sestavit individuální nabídku a formou e-mailových zpráv vás budeme průběžně upozorňovat n a vybrané společnosti a změny v jejich podnikatelské činnosti. Insolvenční rejstřík i Centrální registr dlužníků zaznamenává neustálé proměny. Buďte připraveni a reagujte včas n a nepříznivý vývoj u vašich společníků.

Pracujeme pouze s veřejně přístupnými databázemi a spolehlivými informacemi. Ve vytváření analýz a reportů jsme vytvořili unikátní systém, který vám pomůže dobře se orientovat a vždy pružně reagovat n a změny. Informaceofirmach.cz budou i pro vás dobrým a spolehlivým rádcem.