page.php
content-page.php

Služby pro práci s kreditními informacemi ze zahraničí

Služba SkyMinder

SkyMinder je mezinárodní služba, která je jako volitelný modul k dispozici v rámci aplikace Cribis. Umožňuje přístup k finančním a obchodním informacím o více než 200 milionech společností z 230 zemí a území světa. Díky službě SkyMinder získáte přístup k finančním, kreditním i obchodním informacím o firmách sídlících v Evropě, v Asii, v Africe nebo v Latinské Americe.

K čemu služba slouží

Služba SkyMinder slouží k posouzení bonity, finančního zdraví a varovných informací o Vašich zahraničních obchodních partnerech.
Uživatelé aplikace mohou s pomocí flexibilního vyhledávání snadno a rychle identifikovat hledanou mezinárodní společnost a díky strukturovanému obsahu informačních reportů provést potřebná obchodní rozhodnutí ve velmi krátkém čase.

Služba SkyMinder je efektivním prostředníkem mezi lokálními poskytovateli informačních reportů a jejich uživateli na celém světě.

Hlavní výhody služby

  • využití jednotných nástrojů pro práci s kreditními informacemi z celého světa
  • všechny informace jsou k dispozici na jednom místě – šetříme Váš čas při hledání důležitých firemních informací v různých, těžce dostupných, zahraničních zdrojích