page.php
content-iof-subject-detail.php

Detail subjektu

Subject ID is empty.

Proveďte prosím vyhledání subjektů pomocí níže zobrazeného formuláře a klikněte na výsledek odpovídající vašim požadavkům. Poté budete přesměrováni opět na tuto stránku, ale ID subjektu již bude nastaveno správně.

Cribis Mobile

Mobilní aplikace Cribis Mobile čerpá informace o českých firmách z aplikace Cribis a je určena pro operační systém iOS (iPhone, iPad, iPod) a platformu Android (telefony, tablety). Je v češtině a angličtině zdarma dostupná v App Store, Google Play a Samsung Apps.

Registrace zdarma

Získejte přístup k odborně sestavenému Semaforu Cribis ukazující míru varovných informací u vyhledané firmy. Díky výběrům informací vytvořených pro základní prověření finančního zdraví a důvěryhodnosti vašich obchodních partnerů budete vědět, s kým jednáte.

Cribis webová aplikace

Webová aplikace Cribis je spolehlivým datovým zdrojem o více než 4 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osob z České a Slovenské republiky čerpající z více než 40 hlavních přehledně unifikovaných a komplexních informačních zdrojů. Nabídka webové aplikace Cribis se skládá ze široké škály reportů, diagramů, marketingových seznamů a monitorovacích služeb.

Další dostupné informace o subjektu v Cribis.cz

 • Semafory ve skupině

  – první i druhá úrověň vazeb

  – aktivní i historické vazby

 • Počet historických varování

 • Kompletní finanční data

 • Pravděpodobnost bankrotu

 • Úvěrová kapacita

 • Index CRIBIS

  – výpočet na základě finančních i nefinančních kriterií